Minnesota Youth Athletics Services

Baseball
login
Division Standings Teams Pitches Schedule
Boys 13U Competitive Section III Standings Teams Pitches Schedule
    
 Southern MN Tigers
    
 Stillwater Select
    
 Hudson Raiders
    
 Shoreview 13u
    
 Spartans
    
 WBL U13 Fall Ball
    
 St. Paul Midway
    
 Bluejackets
    
 Iron Pigs
    
 TPA 13 Comp
    
 Lumberkings
Boys 13U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 The REAL Knights
    
 SLP Panthers 13U
    
 LF Flyers
    
 Fallout Knights
    
 Elks Fall 13u
    
 Hitters
    
 Shed Dogs
    
 Flying Squirrels
Boys 13U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Starters 13U Red
    
 Yard Goats
    
 Bad News Bears
    
 HBA 13U White
    
 HBA 13U Blue
    
 Lake Monsters
    
 PWYBA-Horton
    
 Minneapolis Parks
Boys 14U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Panthers
    
 Centennial
    
 Andover Huskies Fall 2019
    
 STP Highland Fall Boys
    
 Eau Claire A's
    
 WBL Fall Ball
    
 Intimidators
    
 Spinners
    
 Legends
Boys 14U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Crow river fusion
    
 Minnewaska 14u AA
    
 Becker Bulldogs
    
 2019 STMA 14U Fall
    
 OMG
    
 Hooks
    
 ACYBA Raptors
    
 Marshall Tigers
    
 Minnetonka
    
 Princeton 14U Fall
    
 HBA 14U WHITE FALL
    
 HBA 14U Blue Team
    
 PWYBA-LENZEN
    
 Jet Hawks
Boys 15U Competitive Section III Standings Teams Pitches Schedule
    
 Parkers
    
 River Valley Hawks
    
 Woodbury Wookiees
    
 StPaul Highlanders
    
 Eau Claire A's 15U
    
 Diamond Lake Aces
    
 SPBC 15U Fall
    
 East Twins
    
 White Bear U15
    
 Voyagers
    
 Crawdads
Boys 15U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Rebels Grey
    
 Sauk Rapids Storm 15U.
    
 fall CR Cardinals
    
 Storm Center 15U
    
 MN Storm
    
 Yardbirds
    
 Drillers
Boys 15U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Starters 15U Red
    
 Minnetonka
    
 HLWW Lakers
    
 Westonka U-15 Fall
    
 Hammerheads
    
 PWYBA-SWART
Division Standings Teams Pitches Schedule
Boys 16U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Chisago Lakes 16u
    
 Farmington Tigers
    
 Rangers 16U Fall
    
 Roseville 15/16U
    
 Chisago Lakes
    
 Mounds View Mustangs
    
 TPA 16 COMP
    
 Marauders
    
 River Dogs
Boys 16U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Rogers Royals 16u Fall
    
 Maple Plain Spartans
    
 Watertown Mayer
    
 Champlin Rebels
    
 Minnetonka 16u
    
 Muckdogs
    
 Cyclones
    
 Tin Caps
Boys 19U Competitive Section III Standings Teams Pitches Schedule
    
 Highland 17-19U Fall
    
 DFD
    
 Wildcats
    
 Soderville 16-19U
    
 Chisago Lakes Wildcats
    
 Eau Claire A's 19U
    
 Rough Riders
    
 Bombas Squad
    
 Red Devils
    
 White Bear Lake
    
 Kernels 17/19 Comp
Boys 19U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Rebels Fall Ball
    
 Cambridge-Isanti
    
 5BFMg5RSp
    
 Maple River
    
 Edison Tommies
    
 Minnetonka
    
 Andover Huskies
    
 White Bear Bears 1
    
 mudcats
    
 PC Select
    
 CR Fall Ball 2019
Boys 19U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 ROCORI FALL
    
 STMA U17
    
 BicDocs
    
 GF Pelicans-Want players
    
 Aeros 17/19 Comp
    
 Clearwater River Cats
Youth Sports Done Right