Minnesota Youth Athletics Services

Baseball
login
Division Standings Teams Pitches Schedule
Boys 10U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Chisago Lakes 10AA
    
 Champlin Park Rebels
    
 Mahtomedi
    
 Brooklyn Park Bulldogs
    
 Fire Frogs 10Comp
    
 Rough Riders 10Comp
    
 Blizzard 10U
    
 Mash
    
 ADG
Boys 10U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Andover Cardinal
    
 OMG Thunder
    
 Maple Lake Irish
    
 Starters 10U
    
 Andover 10 Fall 19
    
 STMA Gold
    
 WP 10u Fall-Stars
    
 Waite Park Seals
    
 Buffalo
    
 Rocket Fire
    
 MG Lightning
Boys 11U Competitive Section III Standings Teams Pitches Schedule
    
 Cambridge-Isanti
    
 Blaine BALL'rs
    
 Blaine Bombers
    
 Roseville 11U Fall
    
 Shoreview 11U
    
 Huskies Fall Ball
    
 St. Paul Highland
    
 St. Paul Coyotes
    
 TPA 11u
    
 Prior Lake Lakers
Boys 11U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 Jacobson/Carlson
    
 Sliders
    
 Andover 11U Fall
    
 BPAA-RED BULLS
    
 Rogers Royals Fall
    
 CR Cardinal
    
 Anoka Fall Ball
    
 Tourists
    
 Woodpeckers
Boys 11U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Huskies
    
 STMA Knights 2 Fall
    
 STMA 11U 2019
    
 Red West
    
 Crow River Crush
    
 Buffalo Bombers
    
 Orono Spartans 2027
    
 ALEXANDRIA Fall
    
 AnnandaleCards 11U
    
 Crow River Conklin
Boys 12U Competitive Section III Standings Teams Pitches Schedule
    
 Minnesota Hit-Men
    
 CDAA 12U Rebels
    
 Bad News Bengals
    
 BP Bulldogs
    
 Northside Narwhals
    
 BP Fall Team 2019
    
 CR Redbirds
    
 Hammerheads
Boys 12U Competitive Section II Standings Teams Pitches Schedule
    
 WPBR Fall Ballers
    
 STMA
    
 Buffalo Fall 12U
    
 Rogers Royals F12
    
 Big Lake Lake Hounds
    
 Maple Lake
    
 Waite Park Granite
    
 Storm Chasers
    
 Aeros
Boys 12U Competitive Section IV Standings Teams Pitches Schedule
    
 St. Croix Falls
    
 Chisago Lakes AAA
    
 White Bear Lake 12
    
 Chisago Lakes 12U Fall
    
 Stillwater Ponies
    
 TruPlayerz
    
 Somerset 12U
    
 Shoreview
    
 Roseville Raiders
Boys 12U Competitive Section I Standings Teams Pitches Schedule
    
 Westonka
    
 Marshall Tigers
    
 Hopkins
    
 Starters 12U Red
    
 Crow River Walters
    
 Crow River Schlueter
    
 PWYBA-HAUX
    
 PWYBA-PELLINGER
    
 PWYBA-MOHS
    
 Crow River Lindqui
Boys 9U Competitive Standings Teams Pitches Schedule
    
 Bandits (9U)
    
 Bengal Elite Baseball
    
 STMA Knights 9U
    
 Monticello
    
 Travelers 9 Comp
    
 Hooks 9 Comp
Youth Sports Done Right