Minnesota Youth Athletics Services

Basketball
login

January 13 Super Saver

Division HQ Teams Schedule
Boys 11th/12th St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Mtka-Hexum
    
 Mtka-Hare
    
 Robbinsdale White
    
 SMA
Boys 3rd-Grade St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 St. Louis Park 3rd
    
 Wolfpack 3A
    
 Westonka
    
 Coon Rapids 3rd
Boys 4th-Grade B/C St. Anthony High School Teams Schedule
    
 Forest Lake Maroon
    
 Orono Blue
    
 Edina 4B Green
    
 Mpls Fab
Boys 5th B/6th-Grade C St. Anthony High School Teams Schedule
    
 South St. Paul
    
 Hastings Raiders
    
 Princeton Orange
    
 Becker
Boys 5th-Grade C Blue St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Orono 5 White
    
 Lakeville South 5C
    
 South St. Paul
    
 Prior Lake Gold
Boys 5th-Grade C Red St. Anthony High School Teams Schedule
    
 St Michael MN Blue
    
 Princeton Black
    
 Becker White
    
 Irondale
Boys 6th-Grade A/B St. Anthony High School Teams Schedule
    
 St. Anthony Huskies
    
 Rangers- Gold 6
    
 SMA
    
 Moose Lake/Willow River Rebels
    
 Hudson 6A
    
 Creekview knights
Boys 7th-Grade B St. Anthony High School Teams Schedule
    
 Hudson White
    
 St. Anthony Huskies
    
 Irondale 7B
    
 Warriors 7 Red
Boys 7th-Grade C Blue St. Anthony High School Teams Schedule
    
 Irondale 7C White
    
 Westonka 7C
    
 Byron
    
 Moundsview Purple- Rec
Boys 7th-Grade C Red St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 South St. Paul
    
 Northfield
    
 Eden Prairie
    
 Moundsview Gold- Rec
Boys 7th-Grade C White St. Anthony High School Teams Schedule
    
 Irondale 7C Black
    
 Whittier Wolves Rec
    
 CREEKVIEW PARK
    
 Hlww lakers
Boys 8th/9th St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Patrick Henry 9B
    
 St. Joes
    
 Robbinsdale
    
 MDB HS ORG 17-18
    
 Robinsdale Grey
    
 Minnetonka Boys
Boys 8th-Grade B St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Grantsburg
    
 South St. Paul
    
 SMA
    
 Columbia Heights
Boys 8th-Grade C St. Anthony High School Teams Schedule
    
 St. Anthony Huskies
    
 Mahtomedi 8C white
    
 Blake
    
 Westonka 8C
Girls 4th/5th-Grade C " No Full Court Pressing or Zone Defenses" St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 St. Louis Park
    
 Kennedy Girls Travel 5
    
 Waite Park Wildcats
    
 Columbia Heights
Girls 7th/8th-Grade B/C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 St. Michael Catholic
    
 Cloquet
    
 BAA Fearless- Rec
    
 Stanley Boyd
Youth Sports Done Right