Minnesota Youth Athletics Services

Basketball
login

January 20 Super Saver

Division HQ Teams Schedule
Boys 11th/12th-Grade Blue REVISED SCHEDULE 1/12 Prior Lake High School Teams Schedule
    
 Mckinley Panthers
    
 MDB HS GRAY 17-18
    
 Robbinsdale White
    
 Blazer-Boys
Boys 11th/12th-Grade Red REVISED SCHEDULE 1/12 Prior Lake High School Teams Schedule
    
 GAP Warriors
    
 Robbins Blue 17-18
    
 SMA
    
 MDB HS BLK 17-18
Boys 3rd/4th-Grade C St. Paul Highland Park Teams Schedule
    
 Mounds View
    
 St. Louis Park 3rd
    
 North St Paul
    
 Farmington 3 Black
Boys 4th/5th-Grade B/C "No Full Court Pressing or Zone Defenses" St. Paul Highland Park Teams Schedule
    
 Mound-Bratland
    
 Hudson 4B
    
 St Anthony Huskies
    
 Orono Blue
Boys 5th B REVISED SCHEDULE 1/12 Prior Lake High School Teams Schedule
    
 Prior Lake Gold
    
 Richfield 5-White - 2017
    
 MDB 5th Wtr 17-18
    
 CLM SPARTANS 5 WHITE
Boys 6th-Grade B REVISED SCHEDULE 1/12 Prior Lake High School Teams Schedule
    
 MHAA Gold
    
 Richfield 6-Black
    
 North St. Paul
    
 Duluth East - 2024
    
 Mpls Farview
    
 Somerset
Boys 6th-Grade C REVISED SCHEDULE 1/12 Prior Lake High School Teams Schedule
    
 Mounds View
    
 Minnewaska
    
 North St. Paul
    
 Edina Sixers
    
 Providence Academy
    
 MDB 6th Black Wtr 17-18
    
 MDB 6th White 17-18
    
 MDB 6th Orange Wtr 17-18
Boys 7th/8th-Grade B/C Osseo High School Teams Schedule
    
 Mounds View Black
    
 Richfield 7-White
    
 North St. Paul
    
 Columbia Heights
Boys 7th-Grade C Blue St. Paul Highland Park Teams Schedule
    
 Faribault
    
 Mounds View Purple
    
 Mankato
    
 Northfield
Boys 7th-Grade C Red Osseo High School Teams Schedule
    
 Whittier Wolves Rec
    
 Moundsview Gold- Rec
    
 Hlww lakers
    
 Prior Lake 7C
Boys 8th-Grade B Blue St. Paul Highland Park Teams Schedule
    
 Forest Lake
    
 Woodbury Central
    
 North St. Paul
    
 MLK - Lewis
Boys 8th-Grade B Red Osseo High School Teams Schedule
    
 Willmar
    
 Duluth East 2022
    
 Columbia Heights
    
 Phelps 8
Boys 8th-Grade C Osseo High School Teams Schedule
    
 Huskies Hoops 8
    
 Richfield 8-Red - 2017
    
 Providence Academy
    
 MDB 8th Wtr 17-18
Boys 9th/10th-Grade Osseo High School Teams Schedule
    
 Minnetonka Boys
    
 Patrick Henry 9B
    
 MDB HS WHT 17-18
    
 MDB 9TH WTR 17-18
Girls 6th-Grade C Osseo High School Teams Schedule
    
 Century
    
 Unity 6th Girls
    
 Shakopee
    
 Becker White
Girls 8th-Grade C Osseo High School Teams Schedule
    
 Cloquet
    
 Owatonna Silver
    
 Waite Park Wildcats
    
 MLK MPLS
Girls High School Division Osseo High School Teams Schedule
    
 Wayzata High School
    
 Blaine JV Blue
    
 Blazer Girls
    
 TBD
Youth Sports Done Right