Minnesota Youth Athletics Services

Basketball
login

January 6 Super Saver

Division HQ Teams Schedule
Boys 11th/12th-Grade Armstrong High School Teams Schedule
    
 Mckinley Panthers
    
 MDB HS BLK 17-18
    
 Robbinsdale White
    
 Robbins Blue 17-18
Boys 3rd/4th Grade Fridley High School Teams Schedule
    
 St. Louis Park 3rd
    
 Hudson 4B
    
 Edina 4B Black
    
 Chanhassen Storm
Boys 4th/5th-Grade A/B Fridley High School Teams Schedule
    
 Blaine 5B
    
 CLM SPARTANS 4 BLUE
    
 MDB 5th Wtr 17-18
    
 Jerry Gambles
Boys 5th-Grade B Armstrong High School Teams Schedule
    
 Blizzard Mankato White
    
 Chisago Green
    
 CLM SPARTANS 4 JOHNSON
    
 Hospitality House
Boys 6th-Grade A/B Fridley High School Teams Schedule
    
 Chaska 6A
    
 CLM SPARTANS 5 WHITE
    
 Duluth East - 2024
    
 Eau Claire Eagles
    
 Cannon Falls
    
 Creekview
Boys 6th-Grade C Red Armstrong High School Teams Schedule
    
 Davinci
    
 Edina Sixers
    
 MDB 6th Black Wtr 17-18
    
 MDB 6th Orange Wtr 17-18
Boys 6th-Grade C Blue Fridley High School Teams Schedule
    
 Edina 6C White
    
 Hermantown
    
 MDB 6th White 17-18
    
 Rangers- Gold 6
Boys 7th/8th-Grade B/C Armstrong High School Teams Schedule
    
 Edina 8C White
    
 Tonka Crush
    
 Centennial Jaguars
    
 St. Anthony Huskies
Boys 7th-Grade C Fridley High School Teams Schedule
    
 Edina 7C White
    
 Edina 7C Kline
    
 Jerry Gambles
    
 MDB 7th Grade C Wtr 17-18
Boys 8th-Grade B/C Armstrong High School Teams Schedule
    
 Huskies Hoops 8
    
 Chisago Gold
    
 Providence Academy
    
 CI Bluejackets
Boys 9th/10th-Grade Armstrong High School Teams Schedule
    
 Minnetonka Boys
    
 Patrick Henry 9B
    
 MDB 9TH WTR 17-18
    
 Robbinsdale
    
 Moundsview Green
    
 Moundsview White
Girls 3rd/4th-Grade Division Fridley High School Teams Schedule
    
 Waconia 3 Purple
    
 Blaine
    
 Fridley Tigers 4
    
 Zephyrs Gold
Girls 4th/5th-Grade C Armstrong High School Teams Schedule
    
 Farmington Girls 4 Orange
    
 Forest Lake Girls 5
    
 DaVinci Dynamite 4
    
 Jordan Maroon
Girls 6th-Grade B/C Armstrong High School Teams Schedule
    
 DaVinci Dynamite 6
    
 Century
    
 Farmington
    
 Becker White
Girls 7th/8th-Grade C Fridley High School Teams Schedule
    
 STA Huskies
    
 Richfield - Popp
    
 MLK MPLS
    
 Unity 7th Girls
    
 Unity 8th Grade Girls
    
 BAA Fearless- Rec
Youth Sports Done Right