Minnesota Youth Athletics Services

Basketball
login

February 16 Super Saver

Division HQ Teams Schedule
Boys 11th/12th-Grade Blue Fridley High School Teams Schedule
    
 Wayzata Wombats
    
 Robins Blue
    
 Robins Grey 11/12
    
 MDB HS Wht 18-19
Boys 11th/12th-Grade Red Fridley High School Teams Schedule
    
 Wayzata SW 11-2
    
 MDB HS Blk 18-19
    
 BP11B2 Brazil
    
 Robins White 11/12
Boys 3rd-Grade Fridley High School Teams Schedule
    
 St. Louis Park
    
 MLK 3rd
    
 CL Wildcats
    
 Chan Lil Storm
Boys 4th-Grade/5th-Grade C St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 Mendota White
    
 Davinci
    
 Shakopee 5C
    
 UVA 4th Grade
Boys 5th-Grade A/B St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 Westside Boosters B5A
    
 Randolph Rockets Blue
    
 RF 5th Grade
    
 Triton
Boys 5th-Grade C Fridley High School Teams Schedule
    
 MplsLakers B5Cblac
    
 BP-Ballers
    
 Mahtomedi_Wilke
    
 Davinci
Boys 6th-Grade C Fridley High School Teams Schedule
    
 MplsLakers B6CWhit
    
 Shakopee 6C
    
 MHAA B6C
    
 St Anthony B6C
Boys 7th-Grade A/B Maple Grove High School Teams Schedule
    
 Grand Rapids
    
 OMGBA 7.4
    
 OMGBA 7.2
    
 Jefferson 7B
    
 KINGS 7th grade boys 2019
    
 Saint Peter 7
    
 RF 7th Gold
Boys 7th-Grade C St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 Aurora
    
 Becker White
    
 Shakopee 7C
    
 LCWM Wells
    
 Eden Prairie Rec
    
 YMCA
Boys 7th-Grade/8th-Grade C St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 Davinci
    
 Mendota Warriors
    
 2019 LAKERS
    
 Mpls Whittier
Boys 8th-Grade A/B Maple Grove High School Teams Schedule
    
 MLK Rec Center
    
 Duluth East Red
    
 Hudson 8B
    
 SMA
Boys 8th-Grade C St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 Becker White
    
 St. Anthony B82
    
 Wayzata 8-7
    
 Orono 8 Red Boys
Boys 9th/10th-Grade Blue Maple Grove High School Teams Schedule
    
 OMGBA-Bethke
    
 Henry Patriots
    
 Robins Gold 9/10
    
 Robins Blue 18-19
    
 MDB HS Gray 18-19
    
 MDB HS Org 18-19
Boys 9th/10th-Grade Red Fridley High School Teams Schedule
    
 Minnetonka Boys 10
    
 STMA Winter 2019
    
 Blaine Defenders
    
 Triton
Girls 6th-Grade/7th-Grade B/C St. Paul Humboldt High School Teams Schedule
    
 St. Anthony G6C
    
 Aurora
    
 Delano
    
 Lightning
    
 Richfield 2025
    
 Eden Prairie 7C
Youth Sports Done Right