Minnesota Youth Athletics Services

Basketball
login

January 26 Super Saver

Division HQ Teams Schedule
Boys 3rd/4th-Grade C Apple Valley High School Teams Schedule
    
 Davinci
    
 Coon Rapids Red
    
 Waconia Purple
    
 Orono Blue 3rd
Boys 4th-Grade A/B Apple Valley High School Teams Schedule
    
 Hudson
    
 Eagan 4B
    
 Moorhead 4A
    
 Prescott Red - 4th
Boys 5th/6th-Grade C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Davinci
    
 MplsLakers B5Cblac
    
 MHAA B6C
    
 SSP Packers
    
 Byron White
    
 MDB 5th 18-19
Boys 6th-Grade B/C Blue River Falls High School Teams Schedule
    
 Byron Black
    
 Hudson
    
 Byron Silver
    
 Somerset
Boys 6th-Grade B/C Apple Valley High School Teams Schedule
    
 Prior Lake 6B Gold
    
 SE Blazers
    
 Prior Lake Silver
    
 MDB 6C 18-19
    
 Thunder
    
 Hudson 6C
Boys 7th/8th-Grade C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Jefferson 7C-Black
    
 Orono 7 Red Boys
    
 MDB 7th White C
    
 MDB 8th Wht 18-19
Boys 7th-Grade A/8th-Grade C River Falls High School Teams Schedule
    
 Blake
    
 RF 7/8
    
 SSP Packers
    
 Chisago Lakes
    
 Somerset 7A
Boys 7th-Grade B/C River Falls High School Teams Schedule
    
 SV Cardinals
    
 Colfax Vikings
    
 Blake
    
 Red Wing
    
 Stillwater 7 Black
    
 Stillwater 7 Gray
Boys 8th-Grade B/C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 Maranatha
    
 Richfield Boys 8th
    
 MDB 8th Blk 18-19
    
 Armstrong 8C Grey
Girls 4th-Grade C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 TBD
    
 DaVinci Dynamite 4
    
 MLK 4
    
 Spring Lake Park
    
 Cambridge-Isanti Juniors
    
 CF Lady Bombers
    
 Wayzata 4-3
Girls 4th-Grade/5th-Grade River Falls High School Teams Schedule
    
 Red Wing
    
 River Falls Blue
    
 Hudson Blue
    
 River Falls Gold
Girls 6th-Grade/7th-Grade Blue River Falls High School Teams Schedule
    
 Rochester Mayo 7 - Ellsworth
    
 Hudson Blue 7
    
 River Falls
    
 River Falls 7
    
 Lightning
Girls 6th-Grade/7th-Grade C St. Louis Park High School Teams Schedule
    
 North Branch
    
 DaVinci Dynamite 7
    
 MHAA White
    
 Lady Hylanders 6
Girls 7th-Grade/8th-Grade River Falls High School Teams Schedule
    
 Hudson Blue
    
 New Richmond 7th
    
 St. Croix Falls Blue
    
 New Richmond 8
    
 Eau Claire Eagles
    
 River Falls Gold 7
    
 Hudson White
    
 River Falls Gold 8
Youth Sports Done Right