Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
17-Jan |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
20-Jan |
5:30-7:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
24-Jan |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
27-Jan |
1:30-3:00 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
31-Jan |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
7-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
14-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
All Twin Cities (Upper) |
21-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
16-Jan |
6:00-7:30 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
20-Jan |
2:30-4:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
26-Jan |
6:00-7:30 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
27-Jan |
10:30-12:00 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
2-Feb |
6:00-7:30 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
16-Feb |
6:00-7:30 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Anoka Big Lake (9) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Blaine (10) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
20-Jan |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
27-Jan |
9:00-10:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
3-Feb |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Sophomore |
Blaine (10) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Blaine (10) |
17-Feb |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Sophomore |
Blaine (10) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
20-Jan |
10:00-11:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Columbia (9) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Blaine Navy (9) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
20-Jan |
10:00-11:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Blaine Navy (9) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Centennial (9) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
20-Jan |
1:00-2:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
27-Jan |
10:30-12:00 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
3-Feb |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Centennial (9) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
17-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
27-Jan |
9:00-10:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
31-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
7-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
14-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Centennial Plus (10) |
21-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Centennial Plus (9) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
20-Jan |
1:00-2:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
27-Jan |
3:00-4:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Freshman |
Centennial Plus (9) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
20-Jan |
4:00-5:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
27-Jan |
3:00-6:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
17-Feb |
1:00-3:00 |
Guardian Angels Church - Chaska |
Court 1 |
Sophomore |
Chaska Plus (10) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Eastview Plus (9) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
28-Jan |
12:00-3:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
10-Feb |
3:30-5:00 |
Hope Fieldhouse |
Court 4 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Eastview Plus (9) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
28-Jan |
12:00-3:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
10-Feb |
2:00-3:30 |
Hope Fieldhouse |
Court 4 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
Freshman |
Farmington/Lville North (9) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Hastings YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
17-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
24-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
31-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
7-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
14-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
Irondale Plus (Upper) |
21-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Lakeville North (10) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
20-Jan |
11:30-1:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
27-Jan |
3:00-6:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Lakeville North (10) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Burnsville YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Minnetonka (10) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
20-Jan |
11:30-1:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
17-Feb |
9:00-11:00 |
Guardian Angels Church - Chaska |
Court 1 |
Sophomore |
Minnetonka (10) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Ridgedale YMCA (Minnetonka) |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
North Metro (9) |
17-Jan |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
20-Jan |
2:30-4:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
24-Jan |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
27-Jan |
3:00-4:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Freshman |
North Metro (9) |
31-Jan |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
7-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
14-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
Freshman |
North Metro (9) |
21-Feb |
5:30-7:00 |
Forest Lake YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
27-Jan |
1:30-3:00 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
North Metro (Upper) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
New Hope YMCA |
Court 1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
16-Jan |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
20-Jan |
5:30-7:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
26-Jan |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
27-Jan |
12:00-1:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
2-Feb |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
9-Feb |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
16-Feb |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Upperclassmen |
NW Twin Cities (Upper) |
23-Feb |
7:30-9:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Southwest (10) |
19-Jan |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
20-Jan |
4:00-5:30 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
26-Jan |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
27-Jan |
3:00-6:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Sophomore |
Southwest (10) |
2-Feb |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
9-Feb |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
16-Feb |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Sophomore |
Southwest (10) |
17-Feb |
11:00-1:00 |
Guardian Angels Church - Chaska |
Court 1 |
Sophomore |
Southwest (10) |
23-Feb |
7:00-8:30 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
Southwest (9) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Freshman |
Southwest (9) |
26-Jan |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Freshman |
Southwest (9) |
28-Jan |
12:00-3:00 |
Hope Fieldhouse (Rosemount) |
Court 3 & 4 |
Freshman |
Southwest (9) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Freshman |
Southwest (9) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Freshman |
Southwest (9) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
Freshman |
Southwest (9) |
17-Feb |
3:00-5:00 |
Guardian Angels Church - Chaska |
Court 1 |
Freshman |
Southwest (9) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Southdale YMCA (Edina) |
Court 1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
20-Jan |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
24-Jan |
7:00-8:30 |
Shoreview YMCA |
Court 1 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
2-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
9-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
16-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
17-Feb |
7:45-9:15 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 1 |
Sophomore |
Spring Lake Park Plus (10) |
23-Feb |
5:30-7:00 |
Shoreview YMCA |
Court 2 |
|
|
|
|
|
|
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
19-Jan |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
20-Jan |
8:30-10:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
26-Jan |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
27-Jan |
12:00-1:30 |
National Sports Center (Blaine) |
Court 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
2-Feb |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
9-Feb |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
16-Feb |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
Upperclassmen |
Stillwater Plus (Upper) |
23-Feb |
7:30-9:00 |
Maplewood YMCA |
Court 1 & 2 |
|
|
|
|
|
|
Freshman |
STMA (9) |
19-Jan |
5:30-7:00 |
Elk River YMCA |
Court 1 |
Freshman |
STMA (9) |
20-Jan |
8:30-10:00 |
West Lutheran HS (Plymouth) |
Court 1 |
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
Please |
|
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
Check |
|
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
with |
|
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
your |
|
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
Coach |
|
Freshman |
STMA (9) |
tbd |
|
on dates and times. |
|